NAŠE DRAVCE VO VAŠOM FILME A REKLAME

Vďaka pravidelnému sokoliarskemu výcviku našich dravcov vám vieme ponúknuť dravce, sovy a krkavce do vašich filmov a reklám (dokumentárne, historické, …). S našou pomocou ich dokážete natočiť pri lete, love koristi alebo pri ich odpočívaní na stromoch, skalách a pod. Naše vtáky hrali v Českom historicko-dokumentárnom filme Slyšte, Slované. O naše dravce sa príkladne staráme a preto o ich kráse nie je pochýb.

sokoliari vo filme
sokoliari vo filmoch

SLYŠTE SLOVANÉ 1. diel

SLYŠTE SLOVANÉ 2. diel

SLYŠTE SLOVANÉ 3. diel

Orlica FREYA v reklame pre najväčšiu firmu kamiónovej dopravy

SVADBY

Máte záujem o zakomponovanie dravcov alebo sov do vašich svadobných fotiek? Vieme vám pomôcť! Buďte netradičný. Naše vtáky vám môžu spríjemniť spomienky na váš najkrajší životný okamih. Vieme vám odporučiť aj svadobného fotografa, ktorý naše vtáky fotil.

Ako jediný na Slovensku vám ponúkame prílet sovy s obrúčkami pred „oltár!“ Tento netradičný prílet sovy je známy zo zahraničia a my vám ho vieme ponúknuť.

FOTOGRAFOVANIE

Chcete fotografiu s dravcom alebo sovou? Pre odvážnych aj s krkavcom! Naše dravce nie sú agresívne a na fotkách vyzerajú skoro tak dobre, ako naživo, keď nie lepšie. Fotka s dravcom na ruke v krásnej prírode a v historickom kostýme, ktorý vám vieme tiež požičať. Vieme vám odporučiť aj profesionálneho fotografa, ktorý fotil aj nás.

Alebo naopak. Ste fotograf a chcete pre svoju prácu dravce, ktoré by ste mohli odfotografovať? Môžeme fotiť v prírode ale aj v ateliéri, všetko podľa Vašich predstáv.

sokoliar a sokol
sokoliar so psom a sokolom
Chlapec a sova Sokoliarov Kráľa Svätopluka